406 dní čekání je u konce. Muži berou tři body za výhru proti Chlumci. Dorost v Červené Vodě promrhal vedení 3:1.

Muži se dočkali. Šíleně dlouhá šňůra proher je přestřižena. Po dlouhé době měli muži důvod k oslavám. Dorostenci v Červené Vodě sahali po výhře nad domácím týmem z Jablonného, ale vedení 3:1 neudrželi. Druhé utkání se Sionem vyhráli 5:0 kontumačně. Přípravka odehrála domácí turnaj ve Skalici.

Muži

Tým mužů odehrál své dva zápasy v nedaleké Orlovně ve Rtyni.
V prvním utkání podlehli silnému soupeři z Náchoda "C", který má ve svém týmu borce se zkušenostmi ze superligy, první ligy ale i ze zahraničí.
I přes srdnatý boj jsme padli 5:10.
V druhém utkání skončilo 406 dní dlouhé trápení a po posledním hvizdu se uvolnila obrovská vlna emocí.
Utkání s Chlumcem muži úspěšně vyhráli 7:4. Strůjcem úspěchu bylo především komando Prušinovský - Fidler. Michal Fidler si připsal tři branky a na dvě nahrál.
Štěpán Prušinovský svým výborným individuálním výkonem přispěl hattrickem. O výhře se rozhodlo především v první třetině, kdy jsme dokázali do utkání výborně vstoupit a vyhrát první patnáctiminutovou poměrem 5:1.
Mužům patří velká gratulace a budeme věřit, že na tuto výhru dokážou navázat v dalších utkáních.

Dorost

Dorostenci navštívili velmi oblíbenou destinaci v Červené Vodě.
První informací byl to, že z důvodu marodky nedorazil na turnaj hradecký Sion.
Toto utkání bylo tedy rozhodnuto kontumačně v náš prospěch 5:0.
Druhý zápas proti Jablonnému jsme začali velmi aktivně a již po sedmi vteřinách hry jsme vedli 1:0 díky trefě Metelky. Do konce první třetiny jsme dokázali udeřit ještě dvakrát.
Povedený vstup do utkání přinesl ovoce a vedli jsme tak 3:1.
Soupeř ale v druhé třetině ještě utkání zdramatizoval a srovnal skóre na 3:3.
Ve třetí třetině se absolutně rozplynul smysl veškeré hry, která nás dvě třetiny právem určovala jako lepší celek. Absolutní kolaps nám přinesl bolestivou prohru 4:8.
Po odehrání zápasu s Jablonným jsme si zahráli přátelské utkání s Letohradem, kterému děkujeme za pěkné utkání.

Mladší žáci

Svůj turnaj měli na plánu i mladší žáci, kteří se předvedli v Hořicích.
Na turnaji odehráli tři zápasy. Proti Všestarům, IBK Hradec Králové a Chlumci.
Jediným konkurence schopným týmem nám byl celek Všestar. V zápasech s Hradcem a Chlumcem mladší žáci předvedli dominanci.

Přípravka

Na domácí palubovce v České Skalici se proháněli jedni z našich nejmenších hráčů. Přípravka si zahrála s Hořicemi, Novým Městem, Cerekvicemi a s Hostinném.