Dorostenci opět ve Rtyni. Dominance nad Hrochy?

V sobotu odehráli dorostenci 2 zápasy opět ve Rtyni v Podkrkonoší. Druhý zápas v osabeném počtu a to v 6. lidích. My se ale podíváme na první zápas proti FBC Dobré

FBC Dobré

Natěšení v plné sestavě vstupujeme do zápasu. Po 3 minutách hned oslabuje tým Karel Geťko, který si jde sednout na trestnou za nedovolené vrážení. Oslabení jsme ale ubránili a tak pokračujeme v zápase. Od 6. minuty první třetiny zasypeme branku Dobré celkem 8 střely. 4 z nich dokonce proletěli kolem brankáře a tak vedeme 4:0! Skóruje Karel Geťko, Lukáš Bouček a Horác Al Sofy dvakrát. Jiří Krsek si odnáší z první třetiny čistou bránu.

Na začátku 2. třetiny si Horác Al Sofy připisuje svůj první hattrick sezóny! Vedeme 5:0 a nekončíme. V úspěšné přesilové hře přidává gól kapitán Václav Lonc. A to i po ní. Vstřeluje 7 gól Skalice a dostává svůj tým do velice pohodlného vedení. Kanonáda stále nekončí. Na tabuli přiskakují čísla pro Hvězdy díky Adamovi Jaklovi, Lukášovi Boučkovi a Ondřejovi Sedláčkovi. Ke konci třetiny Hroši vstřelují 2 góly a snižují vedení na 10:2.

V třetí třetině jsme pokračovali ve skvělém výkonu a dáváme brankářovi Hrochů další 3 branky. Zápas je u konce. Hvězdy vyhráli 13:2.

A jak hodnotí zápas hlavní trenér dorostenců Dominik Cejnar?

"Do zápasu jsme šli s jasným cílem. Jít si pro 3 body. Od minulého turnaje tady ve Rtyni jsme začali trénovat na novém systému, který jsme rychle zapojili do naší hry. Kluky za první zápas moc chválím. Hra na míčku, hlavou stále v zápasu i po vysokém vedení, nevypouštění soubojů a splnění cílů, které jsme si před zápasem určili. Stále ale máme co zlepšovat, a doufám že takový výkon podáme i příště. Díky."