Muži se opět neprosadili, naopak mladší žáci si udělali z Kuklen střelnici.

V neděli muži sehráli 2 utkání ve Rtyni v Podkrkonoší. V obou zápasech padli a jedou domů s prázdnou. Na opačnou stranu od naší haly se vydali mladší žáci. V Hradci Králové – Kukleny odehráli celkem 4 zápasy.

MUŽI

V rámci nové spolupráce s Florbal Primátor Náchod za naše barvy poprvé nastoupil Tomáš Třešňák. Ihned pod naším jménem zaznamenal asistenci a pomohl týmu v obou zápasech. Žluto-modrá mu slušela a budeme se těšit na další prolnutí klubů!

FBC Dobruška B

A GÓÓÓL! Dominik Skalický otevírá skóre zápasu a hvězdy se dostávají do vedení 1:0.

Zápas začal radostí, která se na naší střídačce ale dlouho neohřála. Dobruška chytla zápas doslova „za pačesy“ a dostala se do obrovského vedení 1:6 během dvou třetin. Třetí třetinu zahajovala opět Dobruška a přidala k výsledku další 2 góly. Rozdíl snižuje junior Marek Hána na 2:8 a v posledních minutách se mu snažili pomoci i ostatní členové. Po dvou oslabení, které jsme dokázali ubránit přišlo trestné střílení. To si bere na starost kapitán Jakub Brejcha. Proměnil! Poslední písknutí hlásí naši prohru s výsledkem 3:8.

FbC Sokol Předměřice n/L

A GÓÓÓL! Po 37 vteřinách otevíráme opět skóre zápasu! Tentokrát Jiří Hrabík s pomocí Michala Fidlera.

Přichází vyloučení na naší straně. Již zmíněný Michal Fidler si jde sednout na trestnou za zvedání hokejky. Smůla, v poslední vteřině oslabení prošla střela přes Petra Kováře a skóre je vyrovnáno. 1:1. Předměřický celek gól probudil, a oddalují se od nás dalšími dvěma brankami.

To samé se opakuje i na začátku druhé třetiny. Skóre 5:1. Sokolí křídla poláme opět Jiří Hrabík s Michalem Fidlerem a snižujeme na 5:2!

V poslední třetině se ve vzduchu vznášel slibný obrat Hvězd. Skóre jsme dokázali s překvapením dotáhnout na 7:5. A co bylo dál? O tom, nám už poví Dominik Skalický.

-Dominiku, čekal si takové zdramatizování zápasu nebo už si počítal s hořkou porážkou a nepěkným výsledkem?

„Tak určitě. Nikdy nepočítám s porážkou, smířený jsem nebyl. Snažili jsme se dotahovat, ale bohužel to nestačilo. Nebýt defenzivních hrubek, nemuseli bychom ani dohánět skóre, ale bránili bychom vedení. Nechtělo se nám bránit a naše laxnost v defenzívě rozhodla o tom, že znovu prohrajeme.
V šesti jsme se ještě pokusili o zvrat, ale ke konci už nám nezbývali síly. Nikdo z nás už v tu chvíli nebyl schopný trefit z pláže oceán.
Bereme tak další dvě prohry do sbírky a těšíme se na poslední dvě utkání této hrůzostrašné sezony. Těším se až se z této noční můry probudíme.“

A tak utkání skončilo výhrou Předměřic s výsledkem 8:5.

Mladší žáci

Mladší žáci společně se staršími žákyněmi zavítali pod vedením Dominika Cejnara do Hradce Králové.

Hvězdičky se střetly s Kobrou z Hostinného, Sokolem ze Dvora Králové n/L, s černým, a nakonec i s bílým lvem z Hradce Králové.

Krásné souhry a plno nastřílených gólů, které dělali hráčům, trenérovi a fanouškům v podání rodičů úsměv na tváři celé ráno i dopoledne.

S novými zkušenostmi a užitým začátkem neděle jsme se vraceli domů. Pár hráčům, hráčkám a rodičům ten den florbal nestačil, a tak se jeli ještě podívat a zafandit do Rtyně na 2. zápas mužů.

Tímto všem děkujeme za podporu a energii, kterou nám dáváte!