Související zápasy

FBC Česká Skalice

První vítězství v regionální lize!

Tuto sobotu odehráli muži další 2 zápasy v Regionální lize mužů a poprvé se podařilo urvat 3 body. Ve stejný den také hráli svůj první turnaj mladší žáci.

V prvním zápase se náš A tým utkal s týmem HAGA Pardubice. Soupeř měl bohužel celé utkání pevně pod kontrolou a nedal nám jedinou šanci. Jednoznačný výsledek 3:11 tak mluví za vše. Mezi střelce se zapsal dvakrát Michal Šrajbr a jednou Michal Fidler.

Vyjádření trenéra Dominika Skalického:

K prvnímu utkání se není moc k čemu vyjadřovat. Soupeř byl od prvního buly až do poslední vteřiny lepší. Na hřišti dominoval celý zápas, jejich dlouhé míčky za naše obránce dělaly obrovské problémy. K tomu připočtěme dlouhou řadu našich individuálních chyb, nekoncentrovanost první formace, a z toho nám vznikne výsledek 3:11.

Druhý zápas proti domácímu celku FTC Vysoké Mýto B byl co se týče jeho průběhu veselejší. Již v první minutě vstřelil svůj premiérový gól v sezóně hrající trenér týmu Dominik Skalický. V sedmé minutě zvýšil na 2:0 Michal Šrajbr. Do konce první třetiny ještě stihl soupeř snížit na 2:1 a minutu poté zvýšil náskok České Skalice Filip Svatoš na 3:1. Druhá třetina byla v režii domácích, kterým se podařilo srovnat na 3:3. V posledním dějství ale naši borci neponechali nic náhodě a vítězným gólem se prezentoval Michal Šrajbr na 4:3. Ten také v poslední minutě završil svůj hattrick gólem do prázdné brány a upravil tak konečné skóre na 5:3 pro Českou Skalici. Hvězdy tedy vezou z Vysokého Mýta krásné 3 body do tabulky, ve které nyní září na osmém místě!

Vyjádření kapitána Jana Šulce k vítěznému zápasu:

Soupeř byl běhavý a techničtější. Hráli jsme špatně, ale nakonec to stačilo. Díky za férový zápas.

V druhém utkání se ukázal bojovný duch týmu! Výborně odvedená práce všech tří formaci, téměř každý hráč nechal na hřišti kus sebe. Urputná obrana se nám vyplatila. Soupeře jsme deptali našimi efektivními brejky a vybojovali jsme neuvěřitelně důležité tříbodové vítězství! Momentálně jsme v tabulce po čtyřech odehraných utkáních na osmém místě, které je momentálně nad plán a já děkuji týmu za srdnaté utkání proti Mýtu!

V sobotu jel trenér Luboš Príbojský s týmem mladších žáků na jejich 1. turnaj v sezóně. Bohužel na turnaj nedorazil tým z Hradce Králové, a tak si kluci postupně zahráli pouze s týmy FBC Dobruška a TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem. Tým byl složený částečně z týmu elévů a na turnaji předvedl pěkný výkon.