Šest bodů pro juniory a zkrat dorostenců

V sobotu odehráli junioři 2 povedené zápasy ve Slatiňanech a s radostí přivezli domů 6 bodů! Dorost bohužel 2x padl v Rokytnici a budou na to co nejdříve chtít zapomenout.

JUNIOŘI

Sokol Chrudim

Ve velmi napínavém utkání jsme se střetli s Piráty. Junioři nakonec zvítězili s výsledkem 5:4, avšak vítězství rozhodně nebylo lehké.

V první třetině se juniorka snažila prosadit, a nakonec se nám to podařilo alespoň jednou. Díky skvělému výkonu naší obrany a vynikajícím zákrokům brankáře jsme se dokázali ubránit všem útokům soupeře a udrželi jsme si vedení.

V druhé třetině Piráti dokázali dvakrát zasáhnout naši loď. Následně díky třem gólům jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Nesměli jsme však polevit, neboť jsme věděli, že Chrudim je silný soupeř a dokáže se rychle vrátit zpět do hry.

Na začátku třetí třetiny nás Jakub Metelka dostává do vedení 2:5 a připisuje si hattrick. Ke konci třetiny jsme museli čelit silnému tlaku ze strany soupeře, který dokázal snížit naši tříbrankovou výhodu na jednu branku. Výsledek byl 4:5 pro nás a útok Pirátů jsme dokázali odvrátit.

Zápas byl velmi napínavý až do konce, ale nakonec jsme se radovali z vítězství. Celý náš tým podal skvělý výkon, a především vynikající obrana nám umožnila udržet vedení a získat tři body.

SPV Pardubice

V úplně posledním zápase sezóny se junioři utkali s týmem z Pardubic. Naše družstvo podalo vynikající výkon, a nakonec jsme zvítězili s výsledkem 14:8. Utkání bylo plné skvělých momentů a naši hráči dokázali předvést úžasný výkon, který nás přivedl k velké radosti.

V první třetině jsme se dostali brzy do vedení a podařilo se nám dát hned 4 branky, zatímco soupeř dokázal zavlnit sítí v bráně jen jednou. Byli jsme velmi aktivní a kombinace se dařily, což se projevilo na výsledkové tabuli. Navíc, Petr Kovář v bráně dokázal zlikvidovat šance, které se Pardubicím naskytly.

Druhá třetina se nesla ve znamení mnoha gólů, celkem jich padlo 9! Naši hráči dokázali opět skórovat 4krát, ale soupeř se nepřestával snažit a dokázal odpovědět 5 brankami. Hra byla zpočátku velmi vyrovnaná, ale naši hráči dokázali udržet vedení a postupně navyšovat náskok. Většinu hry jsme se drželi na půlce soupeře, což bylo velmi důležité pro další vývoj zápasu.

Ve třetí třetině jsme si udrželi vysokou úroveň hry a naše kombinace a rychlé útoky přinesli dalších 6 gólů. Soupeř dokázal odpovědět pouze 2 brankami, a tak jsme si připsali sladké vítězství s mnoha vstřelenými brankami.

Naši hráči ukázali velmi dobrou fyzičku a důraz, což se projevilo hlavně v poslední třetině.

Za celý den bereme 6 bodů a jako třešničku na dortu si Dominik Cejnar, Jakub Metelka, Ondřej Lukavský a Šimon Príbojský odnášejí hattrick!

“Na zápasy se přijely podívat a fandit i tři starší žákyně, které na něj rozhodně měli podíl svojí podporou! Děkujeme!”

DOROSTENCI

FBC Sion – DDM Nová Generace

První utkání nedopadlo pro dorostence dobře. Našemu týmu se podařilo vstřelit jedinou branku, a to až ve třetí třetině.

První třetina začala v klidném duchu. Přesto se SION dostal do vedení, a to v 9. minutě. Náš tým se snažil držet krok, ale soupeř byl lepší a dokázal využít své šance, čímž se mu podařilo vstřelit druhý gól v první třetině.

Ve druhé třetině jsme se snažili zlepšit svoji hru a vrátit se zpět do utkání. Snažili jsme se vytvořit si více šancí a využít je k získání branky. Nicméně, Hradečtí dokázali naši snahu zastavit a dokázali vstřelit další branku, čímž si upevnili své vedení.

Ve třetí třetině jsme se stále snažili bojovat a vrátit se zpět do utkání. Nakonec se nám podařilo vstřelit branku díky Ondřeji Sedláčkovi, což byl zlomek naší naděje na úspěch. Bohužel, SION dokázal využít své šance znovu a vstřelil další dvě branky, čímž si zabezpečil vítězství v utkání. Konečný stav utkání 1:5 pro SION.

Orel Rtyně v Podkrkonoší

V druhém utkání se dorost střetl s Orlem ze Rtyně. Soupeř dokázal předvést silnou hru s kreativními kombinacemi a dobře směřovanými střely, které naše obrana nebyla schopná zastavit.

V první třetině utkání jsme se snažili bránit, ale Orli byli velmi rychlí a dokázali vstřelit čtyři branky. I když jsme se snažili dostat zpět do hry, nedokázali jsme se prosadit a soupeř si udržel vedení.

Ve druhé třetině jsme chtěli zlepšit svoji hru a získat více šancí, ale bohužel nám to nevyšlo. Soupeř opět vstřelil čtyři branky a my jsme nedokázali odpovědět.

V poslední třetině jsme se snažili o změnu a vstřelení alespoň jedné branky, což se nám nakonec podařilo díky Vaškovi Loncovi, kterému asistoval Viktor Honzů. Bohužel, Orli dokázali využít jejich další šance a přidali dvě branky, čímž přidali na nepříjemném výsledku z naší strany. Konečný výsledek 10:1.