Spanilá jízda starších žáků a vydřená výhra juniorů

V neděli se starší žáci vydali za Rumcajsem do Jičína, kde excelovali! Junioři se poprali se dvěma zápasy v Předměřicích n/L.

Starší žáci

Celkem 4 zápasy odehráli naši starší žáci a podle trenéra Dominika Skalického podali jeden z nejlepších výkonů v této sezoně!

FBK Piráti Sokol Chrudim

Tentokrát piráti náš poklad neukradli! Právě naopak, útok jsme odvrátili a jejich 3 body krademe my!

První polovina bitvy byla ještě na klidném moři. Okoukávání si taktiky vyšlo v náš prospěch. V druhé polovině se moře rozbouřilo, ale naše loď vydržela víc! Po brance, kterou vstřelil Antonín Pokorný se přidalo i naše duo bratrů Tobias a Viktor Honzů. Konečný výsledek v náš prospěch 3:1.

TJ Sokol Jaroměř

Druhý zápas jsme zabojovali s našimi sousedy z Jaroměře. V první polovině jsme sice prohrávali 1:2, ale tým se vzchopil a prohrát nechtěl. Výbornými přihrávkami a střelami jsme přehráli Jaroměr. Těch se ujmuli kluci z Chválkovic – Karel Geťko a Václav Lonc. Přidal se k nim opět Viktor Honzů a druhou polovinu jsme vyhráli 3:0. Finální skóre, které svítilo na tabuli pro naše Hvězdičky bylo 4:2.

FbC Hradec Králové C

A GÓÓL! Opět Viktor Honzů, který otevírá skóre v 41. sekundě! Vedeme 0:1!

V první polovině jsme brankářovi hradeckého celku nastříleli ještě další 2 branky a do druhé poloviny vstupujeme s pohodlným náskokem.

Jirka Krsek, náš maskovaný muž v bráně nepropustil ani jednu střelu. Na druhé straně Jakub Kudera naservíroval hradeckému brankáři ještě jednu ránu, kterou proměnil. Zvítězili jsme 1:4 a s úsměvem jsme vyčkávali na poslední zápas.

Finance Novák FBK Jičín modří

Celý den jsme mohli zakončit bez jediné prohry. Bohužel. Na samotného Rumcajse z Jičína jsme nevyzráli.

První polovina zápasu byla pro hráče jako horská dráha. Na každý náš gól měl Jičín hned odpověď. Tobias Honzů zaskóroval ve 4. minutě a odpověď přišla hned za minutu. Jeho bratr Viktor Honzů vstřelil branku v 8. minutě. Jičín ale nečekal a v 9. minutě nám gól oplatil.

V druhé polovině nás Jičín přehrával a my jsme neuměli vrátit úder. Na výsledkovou tabuli přidali ještě 2 góly a den zakončujeme s prohrou 2:4.

Junioři

Našich sedm statečných prohrálo proti Předměřicím a odehráli odvetu proti Přelouči, která málem dopadla tragédií.

FbC Sokol Předměřice n/L

První třetinu náš výkon vynikal nad Sokoli. Jakub Metelka vstřeluje první branku zápasu a díky němu jsme vyhrávali 1:0.

Ve druhé třetině přišel náš zkrat. Předměřice nám nastříleli 3 góly, zatímco my jsme dokázali odpovědět jen jednou brankou vstřelenou Markem Hánou.

Třetí třetinu jsme nepobrali další síly a Sokoli nám nasázeli další 4 góly. Zápas skončil výhrou Předměřic s výsledkem 2:7.

Orel Přelouč

Po Sokolech přilétli Orli. Zápas, do kterého jsme naskočili hned od samého začátku. V první třetině jsme dokázali pochroumat křídla Orla třemi brankami. Vedli jsme 1:3.

Se vstupem do druhé třetiny přišla laxnost, nezodpovědnost a celkové hraní vymizelo. Dokázali jsme vstřelit pouze jeden gól, stejně jako soupeř.

Třetí třetina se nesla ještě v horším duchu než ta druhá. Orel vyrovnal na 4:4 a šlo do tuhého. Tento zápas jsme opravdu nechtěli prohrát. Naštěstí přišla chyba soupeře. Vyloučení na 2 minuty, které jsme dokázali využít! Jakub Metelka trefuje výborně vršek brány a zápas jsme posledních pár minut již dokázali udržet. Odvážíme si 3 vydřené body do tabulky!