60_20230208_114441.png

Spolupráce s Florbal Primátor Náchod

Před pár dny uzavřeli představitelé Florbal Primátor Náchod a FBC DONAP Česká Skalice dohodu o spolupráci. V čem přesně spolupráce spočívá se dozvíte od předsedy Náchoda Tomáše Třešňáka a manažera Skalice Dominika Skalického.


Florbal Primátor Náchod a FBC DONAP Česká Skalice nově spolupracují hned v několika oblastech.
Jednou z nejvýznamnějších spoluprací bude pořádáních společných akcí jako soustředění, turnaje, kempy a další. Dále v rámci spolupráce bude docházet k propojení realizačních týmů a vzájemné vzdělání mezi trenéry. Hráči budou moci využít střídavé starty a hostování, tak aby si vyzkoušeli jiné soutěže a mohli se nadále efektivně rozvíjet.

Již nyní můžeme představit několik konkrétních projektů a společných akcí. První z nich bude společný výjezd na turnaj Prague Games, příměstský tábor, nebo soustředění. Na těchto akcích se také budou účastní trenéři, kteří si skrz společné eventy budou předávat know-how, které obě strany posouvá dál.

První propojení také nastalo v realizačním týmu u náchodského „áčka“, kde se k týmu připojil právě Dominik Skalický.

Slovo generálního manažera Florbal Náchod Tomáše Třešňáka:

“Jsem moc rád, že jsme se domluvili na spolupráci. Můžeme si pomoc v mnoho oblastech, ale jako hlavní bych jmenoval výše zmíněné akce a vzájemné obohacení a vzdělání trenérů. V dnešní době je na cestě vzhůru důležitá spolupráce a neustálé hledání efektivních možností rozvoje. Uvědomujeme si, že každý má své limity, které je samostatně hrozně těžké překročit a je otázkou času kdy narazí na pomyslný strop. Pokud chceme strop ale prorazit a růst dál je v tu chvíli nutné zahodit ego a hledat partnera, který s dalším růstem pomůže. Naším cílem je nejen zachovat každý klub samostatně tak jak je, ale společnou prací a propojením je posunout zase o kus dál. Věříme, že společnou prací budeme silnější jak v řízení klubů, tak především v přístupu k hráčům, že spolupráce přinese všem členům další možnosti rozvoje a tím našim klubům i lepší hráče.

Slovo šéftrenéra klubu FBC Česká Skalice Dominika Skalického:

„Náš klub je velmi rychle rostoucí a jsem rád že jsme mohli propojit naše síly s Náchodem. Je to pro nás velký krok dopředu, který nám pomůže v dalším rozvoji. Zároveň jsme rádi za projevenou důvěru od tak velkého klubu jako je Náchod. Již nyní máme připraveno hned několik projektů, které budou obohacením pro oba kluby. Ať je to letní soustředění, příměstské tábory v létě a mnoho dalšího. S Tomášem byla velmi rozumná a rychlá domluva. Věřím, že naše zájmy se střeli a spolupráce bude jen zkvétat.“