Tři body vezou dorostenci z Hradce. Mladší žáci se předvedli na domácí palubovce a první turnaj přípravky v sezóně.

Dorostenci odehráli další dvě utkání v královehradeckých Kuklenách, kde vybojovali tři body za výhru právě s domácím FbC a znovu padli s "Otéčkem". Mladší žáci sehráli domácí turnaj kde se utkali dvakrát proti celku Nového Města nad Metují a IBK Hradec Králové. Naši nejmenší - připravkáři si zahráli turnaj v Hořicích.

DOROST

FBK ORLICKO TŘEBOVSKO "B" - FBC DONAP ČESKÁ SKALICE 5:2

Bylo to již druhé střetnutí v krátké době se soupeřem z Třebové. Posledně tomu tak bylo 14.10. ve Rtyni, kde jsme utrpěli porážku 3:8. Tým měl tak o motivaci postaráno a chtěl soupeři nedávnou porážku se vším všudy vrátit.
Start do utkání se vydařil na jedničku, když se již ve druhé minutě prosadil Bouček. Jen pár minut stačilo ke vstřelení druhé branky, o kterou se postaral Jakl, a stejně jako u první branky si asistenci připsal Viktor Honzů. Zápas se zdál být v našich rukou. Pocit nervozity nám soupeř vnutil třicet vteřin před koncem první periody, když snížil na 2:1.
Od začátku druhé třetiny jsme nic moc pohledného z naší strany neviděli. Bohužel jen fauly a nesportovní chování, kterým se nechceme prezentovat.
Soupeř se soustředil na utkání a podařilo se mu nás vyvést z míry. Pohodlně si dokráčel k další výhře 5:2.

FBC HRADEC KRÁLOVÉ "B" - FBC DONAP ČESKÁ SKALICE  2:3

Druhé utkání bylo více defenzivní a brankář Jiří Krsek pustil za svá záda pouze dva pokusy a pomohl tak týmu k výhře. Stejně jako v prvním zápase byl náš tým dobře koncentrovaný a první třetinu ovládl 2:0. Další zápis do kanadského bodování přidal Jakl. Na něj navázal svou trefou Horác Al Sofy po výhozu brankáře Krska. Druhé dějství nám žádné ovoce nepřineslo, prosadil se pouze soupeř a do třetí třetiny jsme šli s jednobrankovým vedením 2:1. Deset minut před koncem utkání hradecké béčko výsledek srovnalo na 2:2. O Pár okamžiku později dostala českoskalická lavička příležitost v podobě trestného střílení. Trenéři poslali Al Sofyho, který příležitost zahodil.
Výhru vystřelil až čtyři minuty před koncem Lonc.

MLADŠÍ ŽÁCI

Svůj turnaj odehráli i mladší žáci. Na domácí palubovce v České Skalici se převedli v prvním utkání proti Novému Městu, druhé utkání nám byl soupeřem hradecké IBK a na závěr jsme odehráli odvetu se sousedy přes Rozkoš, a to s Novým Městem.
Všechny tři utkání kluci odehráli ve velmi solidním tempu, kde se snažili předvést všechny věci z tréninku.

PŘÍPRAVKA

Naši nejmladší hráči a hráčky se jeli předvést na turnaj do Hořic. V Hořicích jsme reprezentovali hned dvěma týmy. Na turnaji se naše týmy poměřily dokonce s třemi týmy z Hořic a pak také ve vzájemném utkání. Turnaj se opravdu vydařil, oběma týmům se podařilo nastřílet velké množství gólů a pořádně si zahrát. Turnaj tak splnil svůj hlavní cíl, dodal dětem energii a chuť do dalšího trénování. Celkově to bylo velmi pěkné dopoledne. Děkujeme dětem i organizátorům z Hořic za perfektní turnaj.