Tým mužů připisuje jeden bod do tabulky. Dorost za plný počet! Starší žákyně na domácím turnaji a mladší žáci v Hořicích.

Máme za sebou další herní víkend a znovu vám přinášíme souhrn, co se v našem klubu dělo. Tým mužů odehrál další dvě utkání na "domácí" palubovce v Náchodě. Ti bohužel nepotvrdili trend posledních turnajů, kdy připsali minimálně tři body. Vůbec první holčičí turnaj proběhl v České Skalici a naši mladší žáci hráli v Hořicích.

MUŽI

FBC DONAP ČESKÁ SKALICE - FBC SOKOL PŘEDMĚŘICE N/L 5:9

Již v první třetině se Předměřickým Sokolům podařilo vytvořit pohodlný třígólový náskok, který jim připravil pohodlnou cestu k zisku tří bodů. Naši střelci v první třetině vyšli na prázdno. Až ve druhé patnáctiminutovou se prosadil Jakub Metelka po spolupráci s Fidlerem. Tato spolupráce zafungovala v zápase ještě třikrát. Bohužel to nestačilo k lepšímu výsledku. Předměřice si v poklidu celé utkání drželi odstup a dokráčeli tak k vítězství 5:9.

FBC DONAP ČESKÁ SKALICE - TJ SOKOL JAROMĚŘ BEE & VETS B 5:5

Poměření sil s Jaroměřskou rezervou proběhlo v této sezóně již podruhé v krátkém sledu.
V první případě náš tým vyšel z duelu vítězně a radoval se z výhry 6:3.
Tentokrát se jednalo o vyrovnanější bitvu. O tom vypovídá i průběh utkání po třetinách 1:1, 3:3, 1:1.
Střelecky se prosadil znovu Michal Fidler, který se už nachází společně s Petrem Krylem z Jičína  na děleném druhém místě v celkové tabulce kanadského bodování. Michal odehrál doposud osm utkání ve kterých získal 11 branek a 12 asistencí. Před ním se už nachází pouze Lukáš Rázl z Náchoda se ziskem 25 bodů.
Svůj příspěvek přidal i junior Jakub Metelka, který je v kanadském bodovaní na šesté příčce.
K zisku jednoho bodu za remízu také přispěl Jiří Hrabík a dvou gólový Daniel Postupa.

Tým mužů se aktuálně nachází na 10. místě vyrovnané tabulky. Do konce letošního roku je čekají ještě čtyři zápasy. 3.12. sehrají utkání s Jičínským "béčkem" a poté je uvidíme v odvetě se Sokoli z Předměřic. Toto dvojutkání proběhne znovu v Náchodské Plechárně, kde vás rádi přivítáme!
Poslední dvě utkání se odehrají také v Náchodě a to 17.12. kde vyzveme Královehradecké "céčko" a tým FBC Dobruška-Dobré "C".

DOROST

17. listopadu je pro naši zem velmi významné datum a v páteční den jsme si jej připomněli. Ve státní svátek jsme odehráli dvě utkání dorostenců v Hradeckých Kuklenách. #dikyzemuzeme!

FBC DONAP ČESKÁ SKALICE - FBC DOBRÉ 5:3

První třetina ukázala jak se bude utkání vyvíjet a kdo bude držet otěže. Po dvou trefách Myslíka a Sedláčka se vstupovalo do druhé třetiny pohodlně za stavu 3:0 v náš prospěch.
Bohužel již tradičně přišlo od našeho týmu polevení a nedokázali jsme na solidní výkon z první třetiny navázat, i přes polevení, to na naší výhru stačilo. Klíma s Boučkem přidali každý po jedné trefě a pečetili tak konečnou výhru 5:3.

FBC DONAP ČESKÁ SKALICE - SOKOL CHLUMEC NAD CIDLINOU 4:1

Druhé utkání již byl od začátku do konce pod kontrolou. V zápase se střelecky zapsal Jakub Kudera, Vašek Lonc a dokonce dvougólově Horác Al Sofy. Výborným výkonem pomohl k výhře brankář Jiří Krsek.
Díky těmto dvěma výhrám se dorostenci posunuli až do druhého koše, kde na ně čeká větší oříšek v podobě soupeřů z Jaroměře, Vysokého Mýta, Poličky a Pardubická HAGA.

MLADŠÍ ŽÁCI

Naši mladší žáci sehráli turnaj v Hořicích, kde se postupně utkali s týmy Hořic, Dvorem Králové a Hradcem Králové.
Hráči do 13 let předvedli vynikající výkony a dokázali si podmanit všechny soupeře. Tým pod vedením Marka Hány se prezentoval aktivní hrou a v zápasech kluci dokázali použít věci z tréninku, díky kterým se posouvají vždy o kousek dál. Hráčům také velmi pomáhá zápasová praxe, kdy je velká většina týmu využívána i v utkáních starších žáku, kde se nikdo z nich také neztratí.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Holky před sebou mají velice těžký úkol. Stojí ve své premiérové sezóně proti zkušeným týmu, které nedají nikomu nic zadarmo.
Tentokrát se naše starší žákyně představily na domácí palubovce v České Skalici. Soupeřky jim byly holky z Dobrušky, Lanškrouna a Pardubická HAGA. Bohužel se ani v jednom utkání svěřenkyním Dominika Cejnara moc nevedlo a připsaly si na své konto další tři porážky. Tým, ale bojoval statečně a holky si turnaj užily.