Související zápasy

FBC Česká Skalice
14_20211102_195331.jpg

V neděli hráli elévové a starší žáci

Tým elévů se představil na turnaji v Dobrušce a starší žáci poprvé bojovali v 5. koši Ligy starších žáků ve Rtyni v Podkrkonoší.

Turnaj elévů v Dobrušce byl bohužel kvůli neúčasti Nového Města nad Metují zkrácený, a tak si naši borci zahráli pouze 2 zápasy, a to s domácími FBC Dobruška a také s FBŠ Všestary. Oba zápasy byly vyrovnané, kluci plnili vytyčené cíle a všichni si pořádně zahráli i díky tomu, že byly zápasy prodlouženy na 3x 12 minut.

Vyjádření zaskakujícího trenéra Jiřího Hrabíka:

"Turnaj s elévy byl pro mě parádní, delší dobu trénuji jen přípravku, a tak to pro mě bylo něco jiného. Máme mezi elévy hodně šikovné kluky, a tak se o budoucnost našeho klubu nebojím. Některé ze zkušenějších elévů jsem trénoval již v předminulé sezóně, a tak jsem měl možnost vidět, jak velký skok v herním vývoji udělali. Moc se mi líbilo, že opravdu chtějí balónek, rádi ho mají na hokejce a odbourali jsme zbytečné zahazování a nesmyslné odpalování balónků. Dobrá práce kluci!"

Na turnaj do Rtyně jeli starší žáci poprvé okusit 5. koš Ligy starších žáků a bohužel ze zdravotních důvodů ve velmi oslabené sestavě. Výsledky na tomto turnaji nebyly pro naše barvy příznivé. Všechna 3 utkání jsme bohužel prohráli a padáme zpět do 6. koše, kde se na dalších turnajích pokusíme vybojovat postup zpět. S týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší jsme prohráli 1:6, s FBC SION - DDM Nová Generace 4:11a s FBK Piráti Sokol Chrudim 2:3. Do statistik se zapsali především Šimon Príbojský se 4 góly a 1 asistencí a Ondřej Sedláček se 2 góly.

Vyjádření trenéra starších žáků Jakuba Brejchy:

"Do zápasů jsme šli v oslabené sestavě, což jsme pociťovali celý turnaj. Ale musím kluky pochválit neboť to odmakali naplno. Nejblíže k bodům jsme měli v posledním zápase, bohužel to pro nás smolně dopadlo a padáme do nižšího koše. Budeme makat dál abychom opět postoupili!"