Související zápasy

FBC Česká Skalice
9_20211008_083526.jpg

Víkendové turnaje dorostu a elévů

Během prvního říjnového víkendu se naši hráči zúčastnili 2 turnajů, podruhé v této sezóně se představili dorostenci a poprvé naše mladé naděje z týmu elévů.

V sobotu se konal turnaj elévů, kde naše mladé Hvězdy změřily své síly s týmy FBK Tatran Hostinné, FBŠ Všestary a FBC SION - DDM Nová Generace z Hradce Králové.

K turnaji se vyjádřil šéftrenér Dominik Skalický:

Konečně si i naši elévové otevřeli sezónu svým prvním turnajem, na který se moc těšili. Na turnaji se nám představili hned čtyři noví spoluhráči, kteří se velice rychle dokázali pro každý zápas nadchnout a bojovat o každý gól na hřišti. V těchto kategoriích se výsledky nepočítají, i přes to bylo úžasné sledovat naše hráče, kterým se dařilo vyplnit všechny naše cíle pro tento turnaj. Kluci sami moc dobře věděli, že se jim vše povedlo a také si krásně sami zhodnotili, jak se jim tři první utkání v sezóně povedla. Jak by řekli kluci, devět z deseti!

Elévové nám dělali radost už před ukončením soutěží v roce 2020 a nyní po vydařeném náboru jsme si jistí, že v tom budou pokračovat. Děkujeme klukům za reprezentaci klubu i města!


Dorostence v jejich druhém turnaji čekala velká zkouška v podobě zápasu s momentálním lídrem tabulky z Hradce Králové - FBC SION - DDM Nová Generace a také utkání s celkem FBK Kobra Tatran Hostinné. S Hradeckými Lvi ze SIONu odehráli kluci výsledkově velmi slušné utkání a prohráli o gól 4:5. Bodově se v tomto utkání nejvíce blýskli Martin Daks a Šimon Príbojský, oba po dvou bodech. Druhý zápas proti Hostinnému dopadl o poznání hůře a soupeř zvítězil výrazně 13:6. Z našich bodovali především Ondřej Lukavský (1+2), Šimon Príbojský (2+0) a Marek Hána (1+1).

K výkonu týmu dorostenců se vyjádřil trenér týmu Jakub Brejcha:

Do prvního zápasu jsme nenastoupili úplně dobře, ale náš tým ukázal sílu a v zápase se zvedl. A utkání zdramatizoval, ale bohužel na body to nestačilo. Druhý zápas se nám vůbec nepovedl a soupeř nás potrestal za každou naši chybu. I tak velký díky našemu týmu, že oba zápasy odmakali naplno.