59_20230202_091935.png

Vítáme našeho nového generálního partnera, firmu DONAP!

Problém s OKNY v taktice? Vyřešeno. Rozbité DVEŘE haly? Opraveno. Otevřená VRATA v obraně? Zabezpečeno. STÍNĚNÍ před gólmanem? Bez problému. Za dobrý výkon pořádná PERGOLA nebo rovnou ZIMNÍ ZAHRADA? Tak to je DONAP! 

S radostí vám představujeme našeho nového generálního partnera klubu - firmu DONAP!

Spolupráci s novým partnerem vnímáme jako klíčový úspěch našeho klubu, který nám pomůže v našem rozvoji a práci s mládeží. 
Domluva s panem Petrem Lánským byla velice snadná a rychlá a touto cestou bychom mu chtěli poděkovat. Věříme že naše spolupráce bude užitečná. 

Firma DONAP je nás generální partner na další tři sezóny, tedy do roku 2025. 

Pod názvem firmy Donap se skrývá rodinná firma,která se od svého založení v roce 1993 rozrostla do přátelského týmu šikovných techniků, zručných montážníků a usměvavých dam v obchodu a administrativě. Naší specializací jsou okna, dveře, vrata, stínění, realizace zimních zahrad a zasklívání teras a pergol. Nabídka a náš tým je flexibilní, proto se rádi pustíme i do nevšedního zadání.
Nejvíce zakázek realizujeme ve Východočeském kraji. Pro pohodlný výběr a porovnání různých výrobců a značek jsme pro vás v kamenných pobočkách připravili širokou nabídku vzorků a ukázek realizací pro vaši inspiraci. Čeká na vás zkušený tým, který vám při výběru rád poradí. Kde nás najdete?

- Česká Skalice
- Nová Paka 
- Dvůr Králové 
- Lázně Bělohrad

Dámy a pánové, my jsme FBC DONAP Česká Skalice!