Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
FBC Česká Skalice

Týdenní karanténa

Protože se v našem klubu začíná rozšiřovat covid, tak musíme sáhnout k opatření a situaci řešit včas. Proto přerušujeme tréninky kategoriím mužů, dorostenců a starších žáků. Přípravka, elévové a mladší žáci pokračují bez omezení. Toto přerušení platí od 24.1. do 30.1. Od pondělí 31.1. se znovu vracíme! 

FBC Česká Skalice

Florbalový víkend!

Tento víkend 16. a 17. října bude patřit sportovní hala v České Skalici jen florbalu! V sobotu se představí naši elévové a v neděli starší žáci, kteří budou bojovat o postup do 5. koše Ligy starších žáků skupiny 4!

FBC Česká Skalice

Školení rodičů!

Rodičovské schůzky proběhnou v budově ZŠ na náměstí v pondělí 11. října a ve středu 20. října. Dozvíte se vše důležité o fungování klubu a seznámíme Vás se všemi potřebnými informacemi.

FBC Česká Skalice

V pondělí a úterý bude volno!

Z důvodu státního svátku se ruší všechny tréninky v pondělí 27. září a ve svátek 28. září.

FBC Česká Skalice

Nový web!

Vítejte na zbrusu nových stránkách FBC Česká Skalice. Web se bude postupně zdokonalovat a zlepšovat a naleznete na něm veškeré důležité informace a zajímavé zprávy z klubu, a to včetně našich soupisek, výsledků, rozpisu tréninků a mnoho dalšího.

FBC Česká Skalice

Opening sezóny

V sobotu 18. září od 15:00 na pozemku za sběrným dvorem v České Skalici slavnostně zahájíme sezónu! Všichni členové klubu a jejich rodinní příslušníci jsou na akci zváni. K dispozici bude občerstvení, skákací hrad, tombola a další aktivity pro děti. Těšíme se na Vás.