Partneři klubu

Exesport.net

Internetový obchod je specializovaný na prodej sportovního zboží, především florbalového vybavení několika světových značek. Jeho nabídka uspokojí široké spektrum zákazníků - začátečníky, amatéry, hobíky i profesionály.

7_20221108_195238.png
Navštívit web partnera

Vážení členové s radostí Vám představujeme našeho nového partnera EXE SPORT, který náš klub podporuje v oblasti sportovních potřeb.

Hlavní produkty našeho partnera jsou značky OXDOG, EXEL FLOORBALL a FZ FREEZ ale můžete u na e-shopu najít značky Salming, Unihoc nebo Zone.

Mimo jejich e-shopu na www.exesport.net provozují také dvě kamenné prodejny v Praze a v Jablonci nad Nisou.

Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do mladé florbalové značky FREEZ.

Primární výhodou pro všechny naše členy je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub FBC Česká Skalice. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

Jaké florbalové vybavení si můžete u e-shopu EXE SPORT zakoupit?

Na e-shopu www.exesport.net naleznete i další florbalové vybavení.

Registruj se na florbalovém e-shopu a získej slevu

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení.

Registrace je snadná. Pokud nakoupíte florbalové vybavení a budete zaregistrování na náš klub, pomůžete nám v dalším rozvoji klubu. Děkujeme. Zaregistrujte se na: https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/?club=FBCskalice.

Zpět na partnery